Willa Patryk

Willa Patryk

Willa Patryk Jastrzębia Góra zaprasza Was do jednego z najpiękniejszych zakątków naszego kraju, położonego na zalesionym brzegu klifowym, wznoszącym się ponad 30m nad poziom morza.

Willa Patryk znajduje się w znanej nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej Jastrzębia Góra i położona jest na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Odległość naszego obiektu turystycznego od morza i plaży wynosi około 100m. Wystarczy kilka kroków i jesteście na pięknej piaszczystej plaży.

Przez cały rok zapraszamy Naszych Gości nad morze do wypoczynku w komfortowych warunkach z dala od wielkomiejskiego zgiełku ale jednocześnie na tyle blisko aby w prosty i szybki sposób znaleźć się w Trójmieście i zwiedzić Gdańsk, Gdynię i Sopot. W okolicy Jastrzębiej Góry znajdują się również inne nadmorskie miejscowości wypoczynkowe takie jak Władysławowo, Karwia, Jurata czy Hel.

Do dyspozycji Państwa oddajemy komfortowy obiekt wypoczynkowy położony 100m od plaży i morza. Taka lokalizacja sprawia, że nasza Willa jest szczególnie atrakcyjnym obiektem.

W obiekcie znajduje się aneks aneks kuchenny oraz świetlica z kącikiem zabaw dla dzieci. W pobliżu znajduje się również ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci.

Call Now Button